-
Isolation Tip Tweezers
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per$24.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Lash Aftercare Kit
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price per -
Lash Cleanser Kit
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price per -
Lash Cleansing Brushes (10 Pack)
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Lash Curler
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Lash Eye Pads (50 Pack)
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Lash Glue Holder Flower Tray
Regular price From $1.00 USDRegular priceUnit price per$2.00 USDSale price From $1.00 USDSale -
Lash Glue Storage with Temperature and Humidity Display
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per$20.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Sale
Lash Mannequin Head
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price per$20.00 USDSale price $17.00 USDSale -
Lash Mannequin Head & Practice Lashes (5 Pairs)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per$24.00 USDSale price $18.00 USDSale -
Lash Mannequin Head with Replaceable Eyes
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price From $7.00 USDSale -
Lash Mapping Practice Sheets & x10 Eye Shaped Sponges
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per$10.00 USDSale price $7.00 USDSale -
Sale
Lash Pillow
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price per$30.00 USDSale price $24.00 USDSale -
Lash Practice Sheets and Mannequin Head
Regular price $33.00 USDRegular priceUnit price per$40.00 USDSale price $33.00 USDSale -
Sale
Lash Primer
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price per$20.00 USDSale price $17.00 USDSale -
Sale
Lash Rinse Bottle
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$7.00 USDSale price $6.00 USDSale -
Lash Spoolies (50 Pack)
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price per$4.00 USDSale price $3.00 USDSale -
Sale
Lash Tweezer Cleaner
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$10.00 USDSale price $6.00 USDSale -
Lavender Lash Spoolies (100 Pack)
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$7.00 USDSale price $6.00 USDSale -
Lavender Tweezer Essentials
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price per$30.00 USDSale price $27.00 USDSale -
LED Beauty Lighting
Regular price $199.00 USDRegular priceUnit price per -
Sale
Liquids Kit
Regular price $53.00 USDRegular priceUnit price per$57.00 USDSale price $53.00 USDSale -
Marble Black Tweezer Holder
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per$24.00 USDSale price $20.00 USDSale